Podmínky

Náš server VyberToNejlepsi.cz vznikl za účelem porovnávání určitých produktů s cílem lepšího porozumění konečných zákazníků. Cíl každého našeho článku je tedy informovat potencionální zákazníky o důležitých informacích, které jsou třeba zvážit před samotným zakoupením produktu.

Při hodnocení nemusíme vycházet vždy z pouze našich zkušeností, ale také z odborných článků, testů, recenzí běžných uživatelů, specifikací, nebo čistě z našeho názoru.

Náš názor je vždy subjektivní. Konečné rozhodnutí produkt si koupit je vždy na kupujícím a my neneseme žádnou odpovědnost za nespokojenost s produktem způsobenou na základě čtení našich článků a následného zakoupení. Stejně tak neneseme žádnou odpovědnost za případné mylné informace, které doufáme nikde na naši stránce nenaleznete.

Čtenář našich publikací by si vždy měl z článku odnést představu o poměru cena / výkon daného produktu, vytvořenou na základě našeho subjektivního názoru, ale za žádné případné škody náš portál odpovědnost nebere.

Některé naše stránky obsahují kód pro retargeting, abychom mohli lépe využívat personalizovaných reklam.

Zpracování osobních údajů

Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše články, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.

Monetizace stránky

Naše stránka je členem partnerského programu Heureka.cz, který náš server peněžně podporuje na základě našich referencí na jejich stránku. Za prokliknutí přes naše banery, linky či tlačítka dostáváme určitou provizi za případné nakoupení produktu.

Tato provize však nikdy nezvyšuje cenu samotného produktu. Cena produktu je vždy stejná, pouze z konečného profitu půjde pár procent do naší kapsy za zprostředkování zákazníka.

Kontakt

Email – vybertonejlepsi@seznam.cz

Jméno – Matěj Procházka

IČ – 07249993