O nás

Náš server Vybertonejlepsi.cz vznikl za účelem porovnávání a hodnocení produktů s cílem usnadnění rozhodování při nákupu. Cíl každého našeho článku je tedy informovat potencionální zákazníky o důležitých informacích a aspektech, které jsou třeba zvážit před samotným zakoupením produktu.

Při hodnocení nemusíme vycházet pouze z našich zkušeností, ale také z odborných článků, testů, recenzí běžných uživatelů, specifikací, nebo čistě z našeho subjektivního názoru. Konečné rozhodnutí si produkt koupit je však vždy na kupujícím.

Čtenář našich publikací by si vždy měl z článku odnést představu o poměru cena / výkon daného produktu. Věříme, že vám tímto pomůžeme při rozhodování výběr zboží bude pro vás jednodušší.

 

Náš tým

Redakce Vybertonejlepsi.cz

Naše mise je pomáhat s výběrem produktů a služeb prostřednictvím srovnávacích testů a recenzí.

 

Hanka

,,Jsem copywriterka, jejíž srdce bije pro psaní, kreativitu a marketing.“

Začínala jsem již na střední škole, postupně jsem prošla nejrůznějšími školeními a dvě z nich dokonce i sama vedla. V současné době se copywritingu věnuji na plný úvazek a moc mě to baví.

Ve volném čase se ráda ponořím do knih s kočkou na klíně, nebo protáhnu své tělo při lekci jógy. Miluji přírodu, a často proto dobíjím baterky na horských výšlapech. A k psaní si vždycky připravím své oblíbené cappuccino. 🙂

 

Lukáš

,,Ke copywritingu jsem se dostal jako slepý k houslím zhruba před sedmi lety a už mě nepustil.“

Baví mě tvořit články a hrát si přitom s jazykem. Přemýšlím, kdo bude můj čtenář a snažím se podat informace tak, aby ho text nejen informoval, ale i bavil.

Další velká výhoda mého povolání je to, že se sám dovídám každý den mnoho zajímavých informací. Psal jsem už o dalekohledech, o cestování v karavanu, o bateriích do koupelny, o podlahách, o léčivých bylinkách, o hokejistech i o psích chůvách.

Všechno mě fascinuje. A jeden nikdy neví, kdy načerpané informace osvědčí při nějakém hospodském kvízu.

Časté dotazy

Jsou recenze placené?

Nikoliv. Pořadí produktů i jejich hodnocení jsou nezávislé a podobné nabídky okamžitě zamítáme. Tímto si zajišťujeme nezávislost, která je pro naše návštěvníky klíčová.

Z čeho je tedy financován provoz portálu?

Vybertonejlepsi.cz je členem partnerského programu Heureka.cz, který náš server peněžně podporuje na základě našich referencí na jejich stránku. Za prokliknutí přes naše banery, obrázky, odkazy či tlačítka dostáváme určitou provizi popř. dostáváme provizi za případné nakoupení produktu.

Na stránkách dále využíváme reklamních služeb Google Ads a Seznam Partner. Reklamy jsou jednotlivé inzeráty a obchodní sdělení dodávané na server partnera provozovatelem (včetně obchodních sdělení služeb Google Ads a Sklik a jiných programatických zdrojů). Po kliknutí na související reklamní formáty dostáváme provizi od reklamích služeb.